úterý 19. dubna 2022

Filmové novinky Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) a jak se dívat na celý film s českým dabingem

Pokles ze 2 předchozích filmů debut Fantastická zvířata 3 dosáhl domácí pokladny 43 milionů USD


Premiéra filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství přinesla na severoamerickém domácím trhu ve srovnání s předchozími dvěma filmy zklamání. Entertainment Weekly informoval v neděli (17. 4.) amerického času, že první den promítání tří franšíz dokázalo sklidit pouze domácí pokladny ve výši 43 milionů USD.

S odkazem na data z Comscore jsou tyto výsledky v ostrém kontrastu s prvními dvěma filmy Fantastická zvířata z pěti filmů, které mají být natočeny. První film Fantastická zvířata a kde je najít, který vyšel v roce 2016, dokázal při svém debutu ukořistit hrubý zisk 74 milionů USD.

Druhé pokračování Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny mezitím ubylo a jen na svém debutu v roce 2018 dokázalo získat 62 milionů USD. Ve třetím pokračování Fantastických zvířat režisér David Yates pracuje na filmu, který vypráví o tajemství Brumbála, který není široce známý.

Přečtěte si také: Recenze Morbius (2022)

Příběh Albuse Brumbála nebo jeho rodiny není v legendě o Harrym Potterovi příliš v centru pozornosti. Toto legendární rodinné jméno v myslích Potterheads je stále plné hádanek i po skončení ságy o Harrym Potterovi.

S touto zápletkou získalo promítání Fantastická zvířata 3 Brumbálova tajemství (2022) také různé recenze od filmových kritiků. Většina hodnotila film s Judem Lawem a Madsem Mikkelsenem jako méně napínavý. Na druhou stranu se najdou i kritici, kteří jsou s filmem spokojeni a je lepší než předchozí film.

Na základě hodnocení, které ve čtvrtek (14. 4.) sestavila společnost Rotten Tomatoes, získal třetí film franšízy Fantastická zvířata skóre 58 procent. Někteří z nich byli nespokojeni s filmem režiséra Davida Yatese a považovali tento film za franšízový modelový film, který upřednostňuje sémantické aspekty.


Jak sledovat celý film Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) online na mobilu nebo PC


Sledování celý film online cz Fantastická zvířata 3 : Brumbálova tajemství (2022) na mobilu nebo PC je něco, co milovníci filmů v této době pandemie často vyhledávají. doba, kdy musí milovníci filmu trávit čas doma, protože kina ještě nejsou otevřená. Ke stažení a streamování filmů můžete použít notebook nebo mobilní telefon nebo chytrou televizi.

Streamování a stahování celý film je něco, co milovníci filmů v této době pandemie často vyhledávají. Kvůli vysokému počtu případů Covid-19 se mnoho lidí bojí přijít do kina a dívat se tam na filmy. Konečně, mnoho lidí dává přednost sledování filmů z domova. Existuje několik způsobů, jak sledovat své oblíbené filmy doma. Například sledováním filmů na streamovacích stránkách, které jsou nyní velmi rozmanité. S českými titulky a samozřejmě českým dabingem je i mnoho dalších filmů, které můžeme na streamovací stránce zhlédnout.

Možná se ptáte, jak sledovat Fantastická zvířata 3: Brumbálova tajemství (2022) celý film online cz? Níže uvedené články si přečtete takto:

1.Sledujte Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) celý film online Český dabing

2.Sledujte Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) celý film online Český titluky


Mnoho filmů pochází z akčních filmů, komedie, sci-fi, hororu, romantického dramatu a mnoha dalších žánrů. A také M Video v kvalitě od Mp4, HD až po Ultra HD je na těchto stránkách.

Je to dost snadné, ne hodně štěstí, mějte se hezky a přidejte svůj přehled.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jak Sledovat a Stahovat Celý Film Villa Lucia (2023) Online s Českými Titulky

Film Villa Lucia (2023) je v současné době široce diskutován světovou filmovou komunitou.Tento film režiséra Michal Kollár pokladním kin po ...