pondělí 25. dubna 2022

Kde Po čem muži touží 2 (2022) a Vyšehrad: Fylm (2022) celý film online Český dabing

Po čem muži touží 2 (2022) film online cz, Po čem muži touží 2 celý film cz online, Vyšehrad: Fylm (2022) online cz, Vyšehrad: Fylm celý film cz online HD 1080p.

Sledujte celý film Po em muži touží 2 (2022) a Vyšehrad: Fylm (2022) je nyní povinností pro ty z nás, kteří celý den pracovali. Stres je naším přirozeným nepřítelem, pracovníky, proto je pro nás důležité sledovat filmy, abychom snížili nebo ztratili naši únavu a stres. Sledování filmů Po em muži touží 2 (2022) a Vyšehrad: Fylm (2022) s rodinou, přáteli a milenci je důležitou věcí, která umocní vzrušení ze sledování filmu.

Po em muži touží 2 (2022) a Vyšehrad: Fylm (2022) jsou české komediální filmy uvedené letos v dubnu. Velmi napínavá komedie, která nás dokáže rozesmát, až zažene naši únavu. K tomu je pro nás dobré vědět vše o filmech Po em muži touží 2 (2022) a Vyšehrad: Fylm (2022), zde jsou recenze:

Vše o filmu Po em muži touží 2 (2022)Po čem muži touží 2 (2022)  je připravovaná česká komedie z roku 2022 režiséra Rudolfa Havlíka. Havlík také společně s Filipem Oberfalcerem napsal k filmu scénář. Film tematicky navazuje na Havlíkův předchozí film Po čem muži touží, ve kterém se muž (Jiří Langmajer) probudí v těle ženy (Anna Polívková). V tomto filmu se naopak žena probudí v těle muže.[2] Natáčení proběhlo na podzim 2021. Film bude mít v českých kinech premiéru 21. dubna 2022.

 • Slovensko Po čom muži túžia 2
 • Komedie
 • Česko, 2022, 95 min
 • Režie: Rudolf Havlík
 • Scénář: Rudolf Havlík, Filip Oberfalcer
 • Kamera: Václav Tlapák
 • Hudba: Ondřej Konvička
 • Hrají: Jiří Langmajer, Marek Taclík, Anna Polívková, Tereza Kostková, Leoš Noha, Radek Holub, Zuzana Kronerová, Ondřej Kavan, Pavel Šimčík, Oskar Hes, Jiří Maryško, Petra Špindlerová, Hana Seidlová, Jiří Bábek, Petra Kosková, Zuzana Páleníková, Vladimír Šmicer, Julian Záhorovský, Martina Babišová, Pavlína Němcová, Uršula Kluková, Josef Žitník, Karolína Krézlová.
 • Produkce: Michaela Flenerová, Dana Voláková
 • Střih: Boris Machytka
 • Zvuk: Roman Čapek

Synopse

Kroky opilé Ireny následně vedou do stanu vědmy Zoltany (Zuzana Kronerová), kde vysloví osudové přání: Chci bejt chlap! Ráno se Irena probudí a ocitne se v podobné situaci jako Karel Král. Je v těle, které nenávidí, ale poté, co opadne prvotní šok, má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou. Irena/Iren (Jiří Langmajer) se musí o sebe postarat a není nikdo, kdo by jí zpočátku uvěřil, že je to pořád ona.

Obsahy

V prvním filmu se hlavní hrdina Karel Král ocitl v ženském těle. V druhém díle poznáváme na počátku Irenu Kopáčovou (Anna Polívková), psycholožku, specialistku na partnerské vztahy. A nutno říct, že neprožívá zrovna dobré období. Její doporučení klientům se trochu míjejí účinkem, Irena dostává výpověď z nájemní smlouvy v domě, kde má ordinaci a vzápětí přistihne svého přítele při nevěře. Nejlepším lékem na životní trable je vyrazit s kamarádkou Marcelou (Tereza Kostková) na víno. Kroky opilé Ireny následně vedou do stanu vědmy Zoltany (Zuzana Kronerová), kde vysloví osudové přání: Chci bejt chlap! Ráno se Irena probudí a ocitne se v podobné situaci jako Karel Král. Je v těle, které nenávidí, ale poté, co opadne prvotní šok, má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou.

Irena/Iren (Jiří Langmajer) se musí o sebe postarat a není nikdo, kdo by jí zpočátku uvěřil, že je to pořád ona. Nakonec jí podá pomocnou ruku soused Radim (Marek Taclík), který je odjakživa do Ireny zamilovaný. Věří jí a doufá, že někde tam uvnitř toho postaršího chlapíka je jeho milovaná a on ji jen musí, jako správný princ, osvobodit. Udělat z ženy muže není snadný úkol, a tak má Radim ve výcviku pořádné obtíže.

Hrají

Jiří Langmajer, Marek Taclík, Anna Polívková, Tereza Kostková, Leoš Noha, Radek Holub, Zuzana Kronerová, Ondřej Kavan, Pavel Šimčík, Oskar Hes, Jiří Maryško, Petra Špindlerová, Hana Seidlová, Jiří Bábek, Petra Kosková, Zuzana Páleníková, Vladimír Šmicer, Julian Záhorovský, Martina Babišová, Pavlína Němcová, Uršula Kluková, Josef Žitník, Karolína Krézlová.

Datum vydání Po čem muži touží 2 (2022) 

Po čem muži touží 2 (2022) má premiéru v našich kinech 21.04.2022  a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

Vše o filmu Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Fylm (2022) je připravovaná česká komedie z roku 2022 režisérů Martina Koppa a Jakuba Štáfka.Štáfek je kromě toho také spolu s Tomášem Vávrou autorem scénáře a zároveň hlavním hercem. V dalších rolích se objevili Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar, Šárka Vaculíková, Veronika Khek Kubařová, Jaroslav Plesl, David Prachař a Ivana Chýlková. Film bude mít v českých kinech premiéru 14. dubna 2022.

 • Slovensko Vyšehrad: Fylm
 • Komedie / Sportovní
 • Česko, 2022, 103 min
 • Režie: Martin Kopp, Jakub Štáfek
 • Scénář: Tomáš Vávra
 • Kamera: Jan Filip
 • Hudba: Vojtěch Záveský
 • Hrají: Jakub Štáfek, Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar ml., Šárka Vaculíková, Věra Hlaváčková, Veronika Khek Kubařová, David Prachař, Ivana Chýlková, Jaroslav Plesl, David Novotný, Jaromír Bosák, Ladislav Hampl, Lilian Sarah Fischerová, Karolína Krézlová, Miroslav Hanuš, Tomáš Rosický, Vladimír Šmicer, Roman Bednář, Ondřej Pavelec (méně)
 • Produkce: Ctibor Pouba, Jakub Štáfek
 • Střih: Tomáš Klímek
 • Zvuk: Jan Paul
 • Masky: Ivo Strangmüller
 • Kostýmy: Kateřina Konečná.

Synopse Vyšehrad: Fylm (2022)

Film dějově navazuje na seriál Vyšehrad a film Vyšehrad: Seryjál a pojednává o fotbalistovi Juliusovi „Lavim“ Lavickém.

Obsahy

Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického (Jakub Štáfek) viděli naposledy (ano, bylo to tehdy, když „prodal" zápas, ale zapomněl na to, a dal krásný gól), uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda (Jakub Prachař), pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě. S Vyšehradem postoupil do druhé ligy, kde vede tabulku střelců, opět po něm pokukují zámožnější kluby, dokonce požádal o ruku svou přítelkyni Lucii (Šárka Vaculíková), sestru Jardy... Na svatbě, která stála majlant, ale zjistí, že má už osmiletého syna, což novomanželku rozhodně nepotěší. Nedostatek financí se rozhodne řešit půjčkou od ne zrovna čestné party, zároveň se snaží nepřijít o manželku hned ve svatební den, postarat se o dítě, což je mu na hony vzdálené, dostat se z Vyšehradu někam výš, nebo se poprat s praktikami jistého fotbalového Taťky... Prostě už zase se řítí jak lavina – z jednoho problému do druhého!

Datum vydání Vyšehrad: Fylm (2022)

Datum uvedení a premiéry filmu Vyšehrad: Fylm (2022) v České republice má dorazit do našich kin 14.04.2022 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

To je vysvětlení všech filmů Po čem muži touží 2 (2022) a Vyšehrad: Fylm (2022), které musíte znát, abyste do filmu vtiskli vhled.

Kde Sledujte a Stáhněte Po čem muži touží 2 (2022) celý film online cz dabing i titulky zdarma?

Nyní je snadné sledovat a stahovat film Po em muži touží 2 (2022) stačí kliknout na odkaz níže:


Kde Sledujte a Stáhněte Vyšehrad: Fylm (2022) celý film online cz dabing i titulky zdarma?

Nyní je snadné sledovat a stahovat film Vyšehrad: Fylm (2022) stačí kliknout na odkaz níže:Takhle stahujte a sledujte filmy Vyšehrad: Fylm (2022) a Po em muži touží 2 (2022), pokud jste líní jít do kina, můžete si je pustit doma s rodinou.

Děkuji, doufám, že je tento článek užitečný a rozšíří vaše znalosti o kinematografii v naší milované zemi, České republice, nezapomeňte se na něj v kině podívat a mějte se krásně.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Jak Sledovat a Stahovat Celý Film Villa Lucia (2023) Online s Českými Titulky

Film Villa Lucia (2023) je v současné době široce diskutován světovou filmovou komunitou.Tento film režiséra Michal Kollár pokladním kin po ...