pondělí 18. dubna 2022

Sledujte se na film Po čem muži touží 2 (2022) Akční komedie Zábava režiséra Rudolfa Havlíka

Po čem muži touží 2 (2022) letos v dubnu vstoupí do českých kin česká komedie režiséra Rudolfa Havlíka. Film je pokračováním příběhu o výměně těl mezi ženou a mužem, ve kterém se děje spousta legračních věcí, které nás při pohledu na něj rozesmějí. Tento film nabízí napínavou a zajímavou komedii. Následuje děj filmu Po em muži touží 2 (2022).

Rudolf Havlík říká: "Jsou to dva, takže jsme se opravdu báli sledovat humor, který diváci milovali v prvním filmu. Naštěstí - a jsem si tím jistý - to dopadlo velmi dobře díky Jirkovi a hlavně díky Aničce, která vlastně neměl komediální roli jako v prvním filmu. Ale dokázal si pro ni připravit půdu, takže jsem opravdu klidná a spokojená a jsem ráda, že tam ten pocit jedničky zůstává,“.Filmová zápletka

V prvním filmu se hlavní hrdina Karel Král ocitá v ženském těle. Ve druhé části film začíná tím, že se poprvé setkáváme s Irenou Kopáčovou (Anna Polívková), psycholožkou a specialistkou na vztahy. Vlastní život Ireny Kopáčové ale ve skutečnosti není zábavný a plný problémů. V důsledku jeho Doporučení klientovi mírně ztratí účinek, Vše pokračuje, když klient irena

přerušil s ním práci a byl propuštěn z místa, kde pracoval jako psycholog, poté nečekaně viděl svou přítelkyni, jak má poměr s jeho přítelem.

Přečtěte si také: Recenze filmu Lvi jedou do Benátek (2021)

Přicházely potíže za problémy, které Irenu přiváděly k zamyšlení Nejlepší lék na životní potíže bylo chodit s vínem. Bez přemýšlení odchází se svou kamarádkou Marcelou (Tereza Kostková). Ireny opilecké kroky pak vedou do stanu čarodějnice Zoltany (Zuzana Kronerová), kde vysloví osudové přání: Chci být muž! Ráno se Irena probudí a ocitne se ve stejné situaci jako Karel Král. Byl v těle, které nenáviděl, ale po odeznění prvotního šoku měl šanci zjistit, jací muži ve skutečnosti jsou.

Irena / Iren (Jiří Langmajer) se musí o sebe postarat a nikdo zpočátku nevěří, že je to ona. Nakonec jí pomůže soused Radim (Marek Taclík), který Irenu vždy miloval. Věřila mu a doufala, že někde uvnitř starého muže, kterého milovala, a on ho prostě musel osvobodit, jako dobrého prince. Proměnit ženu v muže nebylo nic jednoduchého, a tak to Radimovi trénovalo dost těžko.

Synopse

Kroky opilé Ireny následně vedou do stanu vědmy Zoltany (Zuzana Kronerová), kde vysloví osudové přání: Chci bejt chlap! Ráno se Irena probudí a ocitne se v podobné situaci jako Karel Král. Je v těle, které nenávidí, ale poté, co opadne prvotní šok, má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou. Irena/Iren (Jiří Langmajer) se musí o sebe postarat a není nikdo, kdo by jí zpočátku uvěřil, že je to pořád ona.

Kompletní informace o filmu Po em muži touží 2

Níže jsou uvedeny důležité informace o filmu Po čem muži touží 2 (2022), které byste měli vědět před zhlédnutím filmu.

  • Komedie
  • esco, 2022, 95 min
  • Režie: Rudolf Havlík
  • Scénář: Rudolf Havlík, Filip Oberfalcer
  • Kamera: Václav Tlapák
  • Hudba: Ondřej Konvička
  • Hrají: Jiří Langmajer, Marek Taclík, Anna Polívková, Tereza Kostková, Leoš Noha, Radek Holub, Zuzana Kronerová, Ondřej Kavan, Pavel Šimčík, Oskar Hes, Jiří Maryško, Petra Špindlerová, Hana Seidlová, Pezaí Koidlová, Jiřzaí Vladimír micer, Julian Záhorovský , Martina Babišová, Pavlína Němcová, Uršula Kluková, Josef itník, Karolína Krézlová.
  • Produkce: Michaela Flenerová, Dana Voláková
  • Střih: Boris Machytka
  • Zvuk: Romantika zastaralá

Datum vydání Po čem muži touží 2 (2022) 

Po čem muži touží 2 (2022) má premiéru v našich kinech 21.04.2022  a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

Jak se jim spolupracuje a co chtějí divákům přinést? Odpověď podívejte se na film v nejbližším kině ve vašem městě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jak Sledovat a Stahovat Celý Film Villa Lucia (2023) Online s Českými Titulky

Film Villa Lucia (2023) je v současné době široce diskutován světovou filmovou komunitou.Tento film režiséra Michal Kollár pokladním kin po ...