pondělí 25. dubna 2022

Filmy Stínohra (2022) Celý Film Česka Dabing i Titulky

Sledujte Stínohra (2022) film online cz,Stínohra celý film cz online HD 1080p kvalita zdarma,Stínohra online film cz dabing i titulky, Tieňohra online sk dabing.

Film Stínohra (2022) je slovenský filmový žánr Thriller, Drama, Krimi. Film, který byl uveden 7. dubna 2022, režíroval Petr Zelenka. Tento film vypráví o 40letém muži Janovi z malého města, který právě opustil svou ženu Evu. Nepřímo však způsobil, že žena zemřela tím, že ji zabil její nepřítel, a v kritické chvíli jí nepřišel na pomoc. Proto cítil nekonečnou vinu. V místním boxerském klubu svého kamaráda Michala si vyléčí vinu a vydá se pomstít smrt své ženy.
To je malé vysvětlení k filmu Stínohra (2022), vzrušujícímu filmu ke sledování o víkendech mimo práci. pro více podrobností potřebujeme vědět vše o filmu Stínohra (2022) s následujícím vysvětlením:


Vše o filmu Stínohra (2022)


"Stínohra"  je 2022 Czech Republic, Slovakia Thriller film režiséra Petr Zelenka a hlavní role Milan Ondrík, Hynek Čermák . Čtyřicetiletý záchranář Jan z malého města právě opustil manželku Evu. V okamžiku rozchodu se Eva stane tragickou obětí zločinu. Z Jana je vdovec, který žije s vědomím, že smrt ženy nepřímo zavinil a nepřišel jí v kritické chvíli na pomoc. Útočiště před neodbytným pocitem viny nachází díky kamarádovi Michalovi v místním boxerském klubu. Spřátelí se s Michalovou chráněnkou Gretou, jíž tělocvična nahrazuje nepoznanou rodinu. Vyšetřovatel Dvořák, který má případ smrti Evy Kavkové na starosti, naráží na řadu podivných okolností. Ukazuje se, že pachatel, feťák Robert Stránský je informátorem pod ochranou vyšetřovatelky z protidrogové centrály Mudrové. Jan chce věřit ve spravedlnost i v to, že se dokáže s pomocí svých přátel vrátit do všedního života. Ale obava z toho, že by vrah nakonec mohl uniknout trestu, jej přivede k rozhodnutí vydat se na vlastní cestu odplaty za nečekaných okolností a s nejistým výsledkem.

 • Slovensko Tieňohra
 • Thriller / Drama / Krimi
 • Česko, 2022, 103 min
 • Režie: Peter Bebjak
 • Scénář: Vendula Bradáčová
 • Kamera: Martin Žiaran
 • Hudba: Juraj Dobrakov, Avishai Cohen
 • Hrají: Milan Ondrík, Hynek Čermák, Leona Skleničková, Vladimír Javorský, Kristýna Frejová, Jan Jankovský, Dominika Morávková-Zeleníková
 • Produkce: Jan Bradáč, Vendula Bradáčová, Matěj Chlupáček, Maja Hamplová, Rasťo Šesták
 • Střih: Marek Kráľovský
 • Zvuk: Jiří Klenka
 • Scénografie: Mariana Kuchařová
 • Masky: Lenka Nosková
 • Kostýmy: Jarmila Dunděrová

Synopse


Jan přijme odpovědnost za vraždu své ženy poté, co ji opustil, a začne zločince pronásledovat sám, aby se ujistil, že se viník nevyhne trestu.


Obsahy


Hlavním hrdinou příběhu je Jan Kavka (Milan Ondrík). Čtyřicetiletý záchranář z malého města právě opustil manželku Evu (Dominika Morávková). V okamžiku rozchodu se Eva stane tragickou obětí zločinu. Z Jana je vdovec, který žije s vědomím, že smrt ženy nepřímo zavinil a nepřišel jí v kritické chvíli na pomoc. Útočiště před neodbytným pocitem viny nachází díky kamarádovi Michalovi (Hynek Čermák) v místním boxerském klubu. Spřátelí se s Michalovou chráněnkou Gretou (Leona Skleničková), jíž tělocvična nahrazuje nepoznanou rodinu. Vyšetřovatel Dvořák (Vladimír Javorský), který má případ smrti Evy Kavkové na starosti, naráží na řadu podivných okolností. Ukazuje se, že pachatel, feťák Robert Stránský (Jan Jankovský) je informátorem pod ochranou vyšetřovatelky z protidrogové centrály Mudrové (Kristýna Frejová). Jan chce věřit ve spravedlnost i v to, že se dokáže s pomocí svých přátel vrátit do všedního života. Ale obava z toho, že by vrah nakonec mohl uniknout trestu, jej přivede k rozhodnutí vydat se na vlastní cestu odplaty za nečekaných okolností a s nejistým výsledkem. Najde kromě pomsty i stále nenalezené odpuštění sobě samému?

Hrají


Tento film má několik slavných významů, jmenovitě Milan Ondrík, Hynek Čermák, Leona Skleničková, Vladimír Javorský, Kristýna Frejová, Jan Jankovský, Dominika Morávková-Zeleníková.


Datum vydání Stínohra (2022) 


Shadow Play (2022) má v našich českých a slovenských kinech premiéru 7. dubna 2022 a o den později je k dispozici i na streamovacích službách.


Jak sledovat a stahovat celý film Stínohra (2022)


Těm z vás, kteří chtějí tento film sledovat doma prostřednictvím streamování nebo stažení, doporučujeme několik stránek, na kterých si můžete prohlédnout a stáhnout celý film Stínohra (2022). Klikněte prosím na odkaz níže.

Je snadné nestahovat a streamovat film Stínohra (2022), všechny s českými titulky a českým dabingem, kromě toho jsou tu další nové filmy, na které se můžete podívat. Kvalita se také liší od UHD 4K, HD, 1080p, 720p, 420p a Mp4.

Můj článek tak může být pro vás užitečný a také rozšířit vaše znalosti o světě kinematografie, který je v současné době nabitý. Hezký den přeji příjemné sledování!!.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jak Sledovat a Stahovat Celý Film Villa Lucia (2023) Online s Českými Titulky

Film Villa Lucia (2023) je v současné době široce diskutován světovou filmovou komunitou.Tento film režiséra Michal Kollár pokladním kin po ...