neděle 17. dubna 2022

Synopse filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) a Morbius (2022), který se vysílá letos v dubnu

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022) konečně vychází v českých kinech. Příběh navazuje na dvě předchozí série, Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018) a Fantastická zvířata a kde je najít (2016). Jude Law stále existuje v roli Albuse Brumbála, následovaný Eddiem Redmaynem jako Mlok Scamander. Zatímco Mads Mikkelsen nahradil Johnnyho Deppa za postavu Gellerta Grindelwalda. Kromě tří herců byli přítomni i další jako Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol až po Jessicu Williams. Ředitelem je David Yates, postava, která se také podílí na čtyřech filmových sériích Harryho Pottera. Mezitím J. K. Rowlingová je přítomna jako producentka tohoto filmu.


Synopse Fantastická zvířata: Tajemství Brumbála

Film, který je také známý jako Fantastická zvířata 3, začne svůj příběh od Mloka Scamandera, který pomáhá qilinovi. Je to kouzelné zvíře, které dokáže vyprávět upřímnost lidského srdce. Ale v procesu jeho záchrany byl zadržen Grindelwaldovými muži. Podařilo se jim zabít qilin matku a jedno z jejích mláďat, zatímco dvojčata qilin byla odebrána Scamanderem.To se později stane jedinečnou světovou záchrannou misí před Grindelwaldovým zlem. Albus Brumbál nezůstal zticha. Vytvořil armádu, aby zajistil qilin. Tato zvířata budou navíc později přivedena při volbě vedení kouzelnického světa.

Členy Brumbálovy skupiny tvořili Scamanderův bratr Theseus, americký čaroděj Lally, Yusuf Kama, mudla Jacob Kowalski a Tina. Brumbál připravil pro členy několik aktovek, z nichž jeden obsahoval qilin. Tentokrát můžete hádat, kdo z nich přinesl kouzelné zvíře. Kromě příběhu ve Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022), který je škoda minout, se divákům představí kouzlo magie. Existuje dokonce jedna scéna, která do Bradavic přináší nostalgii. Takže se tu objevil Harry Potter s řadou jeho přátel? Důvěrné. Zajímá vás dobrodružství Scamandera, Brumbála a dalších postav v tomto filmu? Stačí se na to podívat do kina.


Synopse Morbius the Vampire Anti-Hero, kterého hraje Jared LetoMorbius byl fanoušky Marvelu velmi očekávaným filmem. Film bude konečně k vidění od 30. března v indonéských kinech. Pro nezasvěcené Morbius nebo Morbius The Living Vampire vytvořil Roy Thomas a původně jej navrhl Gil Kane, poprvé se objevil jako padouch Spider-Man v The Amazing Spider-Man #101 v říjnu 1970. Antihrdinu si zahraje Jared Leto, který dříve hrál v superhrdinských filmech DC, Suicide Squad a Justice League. Mnoho fanoušků je zvědavých, jak se bude jeho působení ve světě Marvelu dařit.

Než půjdete do kina na akci Jareda Leta, přečtěte si nejprve následující Morbiovu synopsi!

Synopse Morbius se točí kolem postavy Dr. Michael Morbius, řecký biolog a biochemik, který trpí vzácným onemocněním krve. Vyzkouší nebezpečnou drogu, která z něj udělá upíra. Během cesty do New Yorku se Morbius snaží najít lék na vzácnou nemoc, kterou trpěl po celý život. Aby tak učinil, Morbius experimentoval s radikální léčbou zahrnující upírskou netopýří DNA a elektrošokovou terapii. Místo aby se Morbius uzdravil, trpí mnohem horší nemocí, kvůli které žízní po krvi jako upír. Ale také dostal přesnou schopnost nadpřirozené bytosti.

Jared Leto jako Dr. Michael Morbius, vědec, který získává superhrdinské schopnosti, ale nemá slabiny spojené s upíry. Leto se zajímá o boj postavy se svou nemocí a o morální důsledky krvežíznivého hrdiny. Matt Smith jako Milo, Morbiův náhradní bratr, bohatý muž původně jménem Lucien, trpící stejnou vzácnou krevní chorobou jako Morbius.

Když Milo získá stejné schopnosti jako Morbius (2022), splyne s nimi a stane se padouchem. Smith byl původně oznámen, že bude hrát postavu Loxias Crown/Hunger, ale později se proměnil ve velmi odlišnou postavu Adria Arjona jako Martine Bancroft, vědkyně a Morbiusova snoubenka. Jared Harris jako Nicholas Morbius, mentor a otcovská postava Morbiuse a Mila, který provozuje zařízení, které léčí lidi s nevyléčitelnými nemocemi.

Morbius také hraje Al Madrigal jako Alberto "Al" Rodriguez a Tyrese Gibson jako Simon Stroud, agent FBI, který hledá Morbiuse. Corey Johnson se objeví v nezveřejněné roli, zatímco Michael Keaton si zopakuje svou roli Vulturea z filmu MCU, Spider-Man: Homecoming.

Postavy antihrdinů nejsou o nic méně zajímavé než superhrdinové a bylo to prokázáno několika filmy, které byly vydány,

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jak Sledovat a Stahovat Celý Film Villa Lucia (2023) Online s Českými Titulky

Film Villa Lucia (2023) je v současné době široce diskutován světovou filmovou komunitou.Tento film režiséra Michal Kollár pokladním kin po ...