Progomovies CZ Daily: Marvel Studios vydává nový Doctor Strange v Multiverse of Madness Treaser vydaný 5. května 2022

středa 4. května 2022

Marvel Studios vydává nový Doctor Strange v Multiverse of Madness Treaser vydaný 5. května 2022

Marvel Studios zveřejnilo novou upoutávku na Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. A překvapivě odhalili přítomnost fanoušky oblíbeného superhrdiny z animovaného seriálu What If…?, kapitána Cartera, který se zdá být součástí velmi očekávaného pokračování. Kromě toho tento nový teaser také potvrzuje roli Patricka Stwearta jako profesora X, který je členem Iluminátů. Přítomnost tohoto nového teaseru jistě přiměje fanoušky přemýšlet, kdo další se skrývá v nejnovějším dobrodružném příběhu Doctora Strange, známého také jako Master of Mystic Arts.Tento nový upoutávka se zaměřuje na iluminátskou verzi Marvel Cinematic Universe a ukazuje kapitána Cartera, jak hází svůj ikonický štít, který nese punc britské vlajky, aniž by ukazoval jeho tvář. V této krátké scéně je vidět, jak bojuje s Wandou nebo Scarlet Witch. Zatímco Marvel Studios ještě oficiálně neoznámilo zapojení Hayley Atwell, zdá se, že tento okamžik naznačuje, že se herečka vrací, aby hrála novou verzi Peggy Carter, roli, kterou hrála v celé trilogii Captain America.

Přítomnost Patricka Stewarta byla několikrát škádlena v předchozích upoutávkách a propagačních akcích pro Doctora Strange v Multiverse of Madness, když je Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) předveden před tajnou interdimenzionální radu známou jako Illuminati. Ilumináti z Marvel Comics jsou týmem některých z nejvlivnějších hrdinů planety, kteří činí rozhodnutí, která budou utvářet budoucnost lidstva. Profesor X je klasickým členem Iluminátů, což vyvolává u fanoušků pochybnosti, zda byl Stewartův hlas skutečně součástí prvního traileru filmu. Pro ty, kteří si potřebují osvěžit paměť, Stewart hrál hlavního mutanta v pre-MCU X-Men franšíze na Foxu.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) naváže na fenomenální úspěch Spider-Man: No Way Home tím, že se ponoří hlouběji do multivesmíru, což bude mít zjevně vážné důsledky pro Doctora Strange a jeho přátele. Fanoušci získají temnější lahůdku pro MCU a pocit z prvního skutečného hororu této franšízy, když Strange zjistí, jak nebezpečný může být multivesmír.

„V tomto filmu MCU otevírá Multivesmír a posouvá jeho hranice dále než kdy předtím. Vydejte se do neznáma s Doctorem Strangem, který s pomocí starých i nových mystických spojenců prochází matoucí a nebezpečnou alternativní realitou Multivesmíru, aby čelil novému záhadnému nepříteli."

S Benedictem Cumberbatchem se vracejí absolventi MCU Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong a Rachel McAdams, kteří si zopakují své role jako Wanda/Scarlet Witch, Karl Mordo, Wong a Dr. Christine Palmer. Ve filmu bude také uveden a uveden živě akční debut marvelovského hrdiny America Chavez, kterého ztvární nováček Xochitl Gomez (The Baby-Sitters Club).

Film režíruje Sam Raimi (trilogie Spider-Man) podle scénáře, který napsal spisovatel Michael Waldron (Loki), který získal cenu Emmy. Očekává se, že pokračování bude mít vazby na události WandaVision, Loki a Spider-Man: No Way Home.

Žádné komentáře:

Okomentovat