pátek 17. června 2022

Existuje Thor 5 po „Thor: Love and Thunder“ v budoucnosti

Vždy je otázkou, jak se bude Marvel Cinematic Universe vyvíjet v budoucnu. Ještě před vydáním čtvrtého filmu Thor, „Thor: love and Thunder“, se někteří fanoušci již ptali, zda v příštích několika letech bude Thor 5.Film režíroval režisér a herec Taika Waititi. Waititi je jedním z vybraných režisérů, kteří se vrátili do MCU, aby režírovali více než jeden film. Na otázku, zda se po "Thor: Love and Thunder" vrátí, aby dokončil filmovou trilogii, si to však moc nelámal.

"Nepřemýšlel jsem o tom jako o součásti nové trilogie," řekl Fandango. "Protože pokaždé, když natáčím film, pomyslím si: 'Už to nikdy neudělám...', protože je to příliš těžké. Existují filmy jakéhokoli druhu a já to teď udělal osmkrát."

Přečtěte si také: Jurský svět: Nadvláda (2022) Celý Film

"Thor: Love and Thunder" přivádí zpět Chrise Hemswortha jako boha hromu, který se připojuje k mnoha známým tvářím, včetně Valkyrie Tessy Thompsonové, Starlorda Chrise Pratta a návratu Natalie Portman jako Jane Fosterové.

Kromě toho fanoušci uvidí také Russella Crowea jako Dia a Christiana Balea jako hrůzostrašného padoucha Gorra the God Butcher. Navzdory řadě stylů, které byly v poslední době přeneseny do MCU, bude „Thor: Love and Thunder“ klasickou marvelovskou kombinací velmi oblíbených postav, komedie, akce a více než několika překvapení a portrétů.

„Thor: Love and Thunder“ má letos v létě před sebou velký úkol, protože „Top Gun: Maverick“ předstihl „Doctor Strange In The Multiverse of Madness“ a stal se největším domácím filmem roku. Takže teď bude na Hemsworthovi a spol., aby získali Marvel Crown z nostalgického trháku Toma Cruise.


Pohled Samuela L. Jacksona: „Oscary nelze použít jako měřítko jeho úspěchu jako herce“


Získat Oscara je skutečně snem mnoha hollywoodských herců a hereček. Nicméně samozřejmě ne všechny. Například herec Samuel L. Jackson. Nedávno se podělila o své myšlenky na účinkování ve filmu "Oscar-verse". V rozhovoru pro Variety Jackson řekl, že by se raději soustředil na natáčení více mainstreamových filmů, než se obvykle uvažuje o udílení cen Akademie.

Jackson byl dříve nominován na Oscara za nejlepšího herce ve vedlejší roli poté, co hrál Julese Winnfielda ve filmu režiséra Quentina Tarantina z roku 1994 „Pulp Fiction“. Na začátku tohoto roku však obdržel čestnou cenu Akademie.

"I když jsem z toho byl opravdu unavený, víte, pomyslel jsem si: 'No, měl jsem za to dostat Oscara nebo měl vyhrát tamto, a nestalo se to,' jakmile jsem se z toho před lety dostal, nebylo to." Není to pro mě moc,“ řekl Jackson. Jackson řekl, že Oscara vůbec nenáviděl. Místo toho byl rád, že byl na předávání cen.

Přečtěte si také:  Kdyby radši hořelo (2022) Celý Film

"Vždy ráda chodím na Oscary. Vždy se těším, až dostanu dárkový koš, abych mohla být moderátorkou," pokračovala. "Dávám věci svým příbuzným, moje dcera a moje žena si je vezmou. To je skvělé... ale jinak už mám ty časy za sebou."

Kromě toho také zdůraznil, že získání Oscara nemůže být použito jako měřítko jeho úspěchu jako herce. "Měřítko mého úspěchu, pokud je moje štěstí, je to, jestli jsem spokojený s tím, co dělám. Netočím filmy, abych honil sochy," vysvětlil.

Jackson se poprvé objevil jako Nick Fury v post-creditové scéně v roce 2008 ve filmu „Iron Man“, prvním filmu v Marvel Cinematic Universe. Od té doby se Jackson objevil v několika filmech, včetně The Avengers z roku 2012, Captain America: The Winter Soldier z roku 2014 a Spider-Man: Far From Home z roku 2019. Bavte se jako Mace Windu se světelným mečem v ruce,“ řekl rozhodně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Recenze: Black Panther 2: Wakanda nechť žije (2022) Nejlepší Marvel film roku

Black Panther 2: Wakanda nechť žije (2022) zvolil nejlepší způsob, jak vzdát hold Chadwicku Bosemanovi. Toto pokračování je schopno popsat ...