středa 22. června 2022

Pohledný herec Chris Evans říká, že má větší zájem hrát lidskou pochodeň než Captain America

Chris Evans přiznává, že má větší zájem hrát postavu Johnnyho Storma alias Human Torch než Captain America, pokud se jednoho dne znovu objeví v Marvel Cinematic Universe (MCU). Chris Evans to prohlásil v rozhovoru pro MTV News během propagace svého nejnovějšího filmu Lightyear.
"Byla by to pro mě vlastně snazší nabídka, než se vrátit jako Cap. Cap je pro mě velmi cenný. Skoro nechci rušit, jak úžasný zážitek to byl," řekl Evans, jak informovalo v pondělí Variety (20.6. ). "Ale Johnny Storme, nemyslím si, že opravdu dostal svůj čas. To bylo předtím, než Marvel skutečně našel své pevné místo," pokračoval Evans.

Navzdory otevření možnosti vrátit se k hraní postavy Johnnyho Storma v MCU verzi Fantastic Four, Chris Evans přiznal, že nedostal nabídku na roli.

"Ne, nikdo za mnou kvůli tomu nikdy nepřišel. Chci říct, už nejsem stejný, jako jsem býval," řekl Evans. "To bylo před 15, skoro 20 lety. Ach můj bože, já stárnu. Ale to se mi moc líbilo, ale říkal jsem si... nedělají teď něco s Fantastickou čtyřkou?" pokračoval.

Čtěte také: Recenze Prezidentka (2022) Celý Film 

Jednačtyřicetiletý herec ztvárnil postavu superhrdiny Johnnyho Storma alias Human Torch ve Fantastické čtyřce (2005) a jejím pokračování Fantastická čtyřka: Rise of the Silver Surfer (2007). Nicméně, dva filmy Fantastická čtyřka obdržely negativní recenze od kritiků při vydání.

Na druhou stranu Fantastická čtyřka ještě nevstoupila do MCU. Je známo, že tato franšíza začala teprve při vydání Iron Mana v roce 2008. Chris Evans se poté vrátil, aby si zahrál postavu Marvelu, tentokrát jako Steve Rogers alias Captain America. Postava, kterou hrál, se stala jedním z ikonických superhrdinů, kteří se téměř deset let objevovali v různých filmech MCU.

Mezitím se říká, že Marvel Studios zahrnulo rebootovanou verzi Fantastické čtyřky jako projekt, na kterém se bude v budoucnu pracovat. Zprávy posílily, když se John Krasinski objevil jako cameo Doctor Strange v Multiverse of Madness (2022). Objevuje se jako vůdce Fantastické čtyřky, Reed Richards aka Mr. Fantastický. Marvel Studios však zatím neoznámilo, kteří herci budou hrát ve Fantastické čtyřce. Projekt nedávno opustil i Jon Watts, který byl původně oznámen jako režisér filmu.


Chris Evans vysvětluje rozdíl mezi postavou Buzze Lightyeara a Captain America


Chris Evans je herec, který stojí za postavou Buzz Lightyear pro animovaný film Lightyear. Vysvětlil také rozdíl mezi Buzzem a další hlavní postavou, kterou hrál, jmenovitě Kapitánem Amerikou. Evans vysvětluje, že Buzz i Captain America jsou vůdci, kteří mají smysl pro zodpovědnost za osud ostatních.

"Ale mají rozdíly oproti tomu, odkud pocházejí," řekl Evans na filmové tiskové konferenci Lightyear nahrané twitterovým účtem Movies v pátek (17. 6.), jak uvedl Screen Rant. Evans vysvětlil, že postava Captaina America přišla zdola. . Postava, jejíž skutečné jméno je Steve Rogers, vysvětluje Evans, potřebuje čas na vybudování sebevědomí, aby se mohla stát dobrým vůdcem.

To však neplatí pro Buzzovu postavu: "Pokud jde o Buzze, myslím, že od začátku byl předurčen stát se vůdcem. To vždy chtěl," pokračoval.

Při jiné příležitosti Evans řekl, že důvod, proč se ujal role hlasu Buzze Lightyeara, ho vzrušil. Tvrdil, že měl stejný pocit, když dostal roli Captain America.

Čtěte také: Recenze Elvis (2022) Celý Film 

Převzít roli hlasu Buzze Lightyeara prý bylo pro něj dost náročné a nervózní. Protože je však vášnivým fanouškem Toy Story a Pixar, byl nadšený, že převzal roli po svém předchozím hlasovém herci Timu Allenovi.

"Musím pochopit, že bude spousta lidí, kteří mají v hlavě nápady, je to jako když jsem přijal nabídku na roli v Captain America," řekl Chris Evans ve středu (15.6.) podle Entertainment Weekly. .

"Už víte, že tam je tak silná fanouškovská základna. Ale ta fanouškovská základna existuje, protože už mají znalosti o postavě ve svých myslích," dodal. Chris Evans má novou roli jako hlas Buzze Lightyeara, vesmírného strážce, který se původně objevil ve filmu Toy Story z roku 1996.

Příběh Buzz Lightyear se bude prolínat prostřednictvím nejnovějšího filmu společnosti Pixar, Lightyear. Světelný rok je prequel Toy Story, který se zaměřuje na příběh Buzze Lightyeara, který je uvězněn na planetě uprostřed ničeho vzdálené 4,2 milionu světelných let od Země.

Má za úkol vést své přátele a vojáky k bezpečnému návratu na Zemi. Tato mise provede Buzze cestou, která přesahuje čas a prostor ve vesmíru.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Recenze: Black Panther 2: Wakanda nechť žije (2022) Nejlepší Marvel film roku

Black Panther 2: Wakanda nechť žije (2022) zvolil nejlepší způsob, jak vzdát hold Chadwicku Bosemanovi. Toto pokračování je schopno popsat ...