neděle 19. června 2022

The Witch: Part 2. The Other One dostává fantastická čísla první den vysílání

"The Witch: Part 2. The Other One" se začala v kinech promítat ve středu (15.6.). Hned první den na plátně si pokračování filmu "The Witch: Part 1. Subversion" získalo docela fantastický počet diváků.


Podle integrované sítě Korejské filmové rady přilákala "Čarodějnice: Část 2. Ta druhá" 266 514 diváků v první den svého uvedení. Toto číslo jej řadí na 2. nejvýdělečnější film prvního dne roku 2022 po „The Roundup“ nebo „The Outlaws 2“.

Jak je známo, „The Roundup“ je nejvýdělečnějším filmem od znovuotevření kin po pandemii COVID-19. Údaje o prodeji vstupenek na film, ve kterém hrají Son Suk Ku, Ma Dong Seok a další, již pronikly k 10 milionům diváků.

Čtěte také: Recenze Jurský svět: Nadvláda (2022) Celý Film 

Kromě toho, "The Witch: Part 2. The Other One" získal více než dvojnásobný počet diváků než první film. Dříve film s Kim Da Mi a Choi Woo Shikem v hlavních rolích viděl první den celkem 121 990 diváků.

Dokonce i "The Witch: Part 2. The Other One" porazil jeden z hlavních filmů MCU, "Black Widow". Film se Scarlett Johansonovou v hlavní roli získal první den uvedení 196 233 diváků.

Tím to nekončí, "The Witch: Part 2. The Other One" si pevně udržuje nejvyšší pozici v úrovni rezervace vstupenek. I když je tento film uprostřed mimořádné soutěže mezi "The Round Up", "Lightyear", "Broker" a "Jurassic World: Dominion". Může tedy film, v němž hrají Shin Shi A, Park Eun Bin, Lee Jong Suk a další, navázat na úspěch „The Round Up“?

Čtěte také: Recenze 365 dní: Ten den (2022) Celý Film

Mezitím je samotný "The Witch: Part 2. The Other One" akčním filmem, který vypráví příběh "dívky" (Shin Shi A), která přežila nehodu v laboratoři. Jakmile poznal vnější svět, skutečně čelil pronásledování a výhrůžkám lidí s určitými cíli.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Recenze: Black Panther 2: Wakanda nechť žije (2022) Nejlepší Marvel film roku

Black Panther 2: Wakanda nechť žije (2022) zvolil nejlepší způsob, jak vzdát hold Chadwicku Bosemanovi. Toto pokračování je schopno popsat ...