Progomovies CZ Daily: Producenti konečně otevírají další film o Jamesi Bondovi

pondělí 4. července 2022

Producenti konečně otevírají další film o Jamesi Bondovi

Dlouho očekávaná novinka především fanoušky Jamese Bonda konečně dorazila. Producentka franšízy Jamese Bonda, Barbara Broccoli, dala nápad, kdy by se mohl začít natáčet další film.V nedávném rozhovoru pro Deadline Broccoli naznačil, kdy by mohl být před kamerou další Bondův film. Pro fanoušky, kteří chtějí vidět návrat 007, však předpověď zjevně není příliš povzbudivá.


"Myslím, že natáčení je ještě minimálně dva roky," řekl Broccoli. To znamená, že je pravděpodobné, že další vydání Bonda bude za tři roky, vzhledem k tomu, jak dlouho v dnešní době trvá natočit složitý velkorozpočtový akční film.

Přečtěte si také: Recenze Elvis (2022)

Tento obtížný časový rámec, kdy bude uvedena další Bondovka, je samozřejmě ovlivněn několika faktory, včetně hlavního problému obsazení nástupce Daniela Craiga. Craig se rozloučil se svou postavou v "No Time To Die".

Ale víc než to podle Broccoliho prochází série Bond přerodem a vyžaduje čas. Je ale jasné, že postavu Bonda nebude hrát žena. Zdá se, že v roce 2020 Brokolice definitivně zavrhla myšlenku vyhlídky na Bonda a řekla: "Může mít jakoukoli barvu pleti, ale je to chlapec."

Podobný sentiment zazněl loni u Craiga, který řekl, že existuje vhodnější postava, kterou by žena mohla hrát. "Proč by měla žena hrát Jamese Bonda, když by tam měly být díly, které jsou stejně dobré jako James Bond, ale pro ženu?" řekl.

Přečtěte si také: Recenze Povedz to psom (2022)

„No Time to Die“, které bylo odloženo kvůli COVID 2021, přineslo dramatický konec Craigovy Bondovy éry. Stal se čtvrtým největším filmem roku a celosvětově vydělal 774 milionů dolarů. Různé spekulace se vyrojily i o Craigově nástupci s řadou jmen trčících od Rege-Jean Page, Dwayne Johnsona až po Henryho Cavilla.


Antonio Banderas se připojil v hlavní roli v hororovém thrilleru "Poslední dívka“ s Alice Eve


Horor "Poslední dívka" byl obsazen do role Antonia Banderase. Bude hrát společně s Alice Eve a Shelley Hennig v projektu, který bude režírovat Jon Keeyes.

"Poslední dívka" je napínavý film, který si klade za cíl zahájit výrobu v létě, přičemž natáčení by se mělo odehrát v Irsku. "Poslední dívka", kterou napsal Charles Burnley, se bude odehrávat v malém městě, kde atentátník s hrůzou vzal město jako rukojmí.

Eve bude hrát soukromého detektiva, který doufá, že odhalí pravdu a potvrdí jméno svého mentora (Banderase), který je hlavním podezřelým z brutální vraždy. Ale aby mohli dokončit jeho namáhavou bitvu, budou potřebovat pomoc vyšetřovatelé. Za to se zapojí se spojencem, asasínem (Hennig).

Se svým nově nalezeným, a přesto nebezpečným pomocníkem po svém boku se vyšetřovatel ponoří hluboko do úrovně zločinu, o jakém si nikdy nepředstavoval, že v hranicích města existuje.

Přečtěte si také: Recenze King (2022)

Produkční tým filmu zahrnuje Jordan Yale Levine z Yale Entertainment, Jordan Beckerman a Michael J. Rothstein s Richardem Clabaughem a Richardem Bolgerem a Conorem Barrym z Hail Mary Pictures.

Eve bude příště vidět po boku Johna Ceny a Alison Brie v mezigeneračním rodinném hororu "The Queen Mary". Herečka se brzy objeví ve feministickém thrillerovém seriálu Naomi Alderman a Prime Video The Power.

Mezitím Banderas, který je již v Hollywoodu dobře známý, byl viděn v dobrodružném filmu "Uncharted" a brzy si zopakuje svou roli jako titulní smrtící postava ve filmu "Kocour v botách: Poslední přání". V souladu se svým akčním dobrodružným programem bude Banderas příští rok vidět v nadcházejícím pátém filmu ze série „Indiana Jones“.

Žádné komentáře:

Okomentovat