Progomovies CZ Daily: Recenze filmu: DC Liga supermazlíčků A sledujte celý film online český dabing

úterý 9. srpna 2022

Recenze filmu: DC Liga supermazlíčků A sledujte celý film online český dabing

Svět superhrdinů DC, který je obvykle známý jako temný, nyní vypadá barevněji díky animovanému filmu DC Liga supermazlíčků (2022) Celý Film, který vypráví příběh Krypta, Supermanova mazlíčka. Ano, čtete správně. V tomto filmu má muž z oceli a železných kostí z Kryptonu psa, který má také super sílu.


Nejen, že obsahuje premisu, která je velmi zábavná, protože v tomto filmu můžete vidět různá rozkošná zvířata se superschopnostmi, oblíbené postavy fanoušků DC jako Superman, Batman a Wonder Woman. Navíc animační styl tohoto filmu je 3D a je trochu retro. Pokud to musíte srovnat, může to být trochu jako 3D animovaný film od Warner Bros. další jako Čápi (2016).

Příběh je také poměrně přátelský pro děti a rodiče. Tento film má premisu Krypta, který hledá identitu s dalšími super rozkošnými zvířecími přáteli. Hledání začíná, když tito super mazlíčci čelí nedostatkům a obavám, které v nich existují po tak dlouhé době, kdy byla tato zvířata uvězněna v zajetí.

Čtěte také: Recenze Velká premiéra (2022) Celý Film

Navíc tento film obsahuje mnoho vtipů a odkazů na příběhy nebo příběhy ve vesmíru DC, které fanoušci již znají.

Například když se Kryptův otec objeví v podobě holografické projekce. Je to jako scéna Supermana 2 (2006), kdy se Supermanův otec objeví jako holografická AI ve Fortress of Solitude. Rozdíl je v tom, že tato scéna v DC League of Super Pets je vtipná, nikoli dramatická.

S ohledem na režiséra je to přirozené, Jared Stern není ve vesmíru DC žádným neznámým. Tento režisér pracoval na scénáři k filmu Lego Batman Movie (2017), filmu, který byl široce chválen, i když se jedná pouze o parodii.

Sternův typ humoru, jak je vidět v Lego Batmanovi, se pro tento animovaný DC film dokonale hodí. Nejen to, tento film DC také zmiňuje několik věcí o Marvelu. Počínaje Supermanem, který si říká Iron Man, až po Ace, který tvrdí, že preferuje mít schopnosti jako Thor.

Jedna věc, která dělá tento film veselým, je blízký vztah mezi dvojicí Dwayne Johnson a Kevin Hart. Jejich spojení, které bylo znovu sjednoceno po sáze Jumanji (2017) a Central Intelligence (2016), vyzařovalo skrze postavy, které hráli, Krypto a Ace.

I tak ale ne všechny části tohoto filmu působí dobře. Například s dominancí superpadoucha Lexe Luthora, domácího morčete, Lulu, což se zdá být vzhledem k logice příběhu tohoto filmu zvláštní.

Pak jsou tu nějaké špinavé nadávky, které zasypávají toto označení pro všechny věkové kategorie. I když se dočkal cenzury, zdá se, že tento zapáchající humor stále nepřipadá v úvahu, aby byl do filmu zařazen.

I tak je DC Liga supermazlíčků (2022) filmem, který stojí za to sledovat s rodinou. Různé vypjaté scény s dynamickou a epickou akcí se stávají čerstvou nabídkou z filmové kolekce DC.

DC Liga supermazlíčků (2022) je vhodná i pro děti, protože má smysluplné poselství pro vzhled tohoto rozkošného animovaného filmu. Tento film navíc nevyžaduje, aby diváci znali množství příběhů o superhrdinech napříč vesmírem.

Žádné komentáře:

Okomentovat