Progomovies CZ Daily: Tempo nového filmového debutu Brad Pitt Bullet Train je pomalé

pondělí 8. srpna 2022

Tempo nového filmového debutu Brad Pitt Bullet Train je pomalé

Bullet Train zahájil provoz pokladny bez napájení. Film vydělal 30,1 milionu USD ve svém úvodním víkendu, což je daleko od rozpočtu filmu 90 milionů USD.


Jak uvedlo Variety v pondělí (8. 7.), příjmy jsou vnímány tak, že nutí společnost Sony Pictures, aby si v následujících týdnech udržela dynamiku jen kvůli návratnosti investic.

"Velký film, jako je tento, s mnoha očekáváními by měl mít silné debutové číslo," řekl hlavní mediální analytik Exhibitor Relations Jeff Bock.

"Nejprve se říkalo, že v srpnu nebyla velká konkurence, takže Bullet Train (2022) by měl mít dobrý start, aby mohl v příštích týdnech dosahovat úspěchů," pokračoval.

Variety říká, že Bullet Train se snaží dokázat, že akční filmy založené na neznámých postavách nebo dílech dokážou využít příležitosti a zaujmout diváky.

Ale Variety uvedlo, že problém pro Bullet Train byl kamenem úrazu v hodnocení kritiků. Tento film získal pouze 53 procent hodnocení na stránce agregátoru Rotten Tomatoes s mnoha jízlivými kritikami zaměřenými na příběh.

Bullet Train režíroval David Leitch, který pracoval jako náhrada za Brada Pitta, než konečně režíroval a pracoval na Atomic Blonde a Deadpool 2.

Příběh filmu se soustředí na nájemného vraha, jehož úkolem je získat kufr plný peněz v japonském rychlovlaku. Ale mise se stává komplikovanější a zabalená do brutálních bojů s armádou zabijáků, zlodějů a sociálních problémů.

Mezitím další film, který také debutoval minulý víkend, Velikonoční neděli, dokázal získat 5,2 milionu USD a byl na osmé pozici v žebříčku hollywoodských kin.

Tento komediální film, který režírují Universal a Amblin, není tak špatný, protože produkční rozpočet je pouhých 17 milionů USD.

Čtěte také: Recenze Střídavka (2022)

Mezitím je animovaný film společnosti DC League of Super Pets nyní na druhém místě v hollywoodských víkendových pokladnách s příjmy 11,2 milionu USD. Po dvou týdnech od uvedení si film v hodnotě 90 milionů USD připsal 45,1 milionů USD v Severní Americe a 38,3 milionů USD na mezinárodním trhu.

Podle zprávy Variety se nedávno přepracovaný Warner Bros. Discovery snaží otřást filmovým vesmírem postav DC Comics, což povede ke zrušení Batgirl navzdory dokončení filmu.

Místo toho, aby film Batgirl debutoval na HBO Max tak, jak byl původně navržen nebo se promítal v kinech, byl prý záměrně uložen pro daňový odpis.

Snímek Batgirl, o kterém informoval Guardian, bude nazýván smrtící ztrátou, aby se mohla snížit daňová povinnost společnosti, aby mohla obecně zvýšit zisky.

Poté se Nope umístil na třetím místě s 8,5 miliony USD, což splnilo domácí příjmy z filmu Jordana Peeleho na 97,9 milionů USD. Čtvrtá pozice je Thor Love and Thunder, zatímco pátá pozice je Minions: Rise of Gru.

Žádné komentáře:

Okomentovat