Progomovies CZ Daily: Recenze: Creed III (2023) a Sledujte Celý Film Online Český Dabing

čtvrtek 9. března 2023

Recenze: Creed III (2023) a Sledujte Celý Film Online Český Dabing

Creed III je americký sportovní dramatický film z roku 2023 režírovaný Michaelem B. Jordanem a v hlavní roli (ve svém celovečerním režijním debutu) podle scénáře Keenana Cooglera a Zacha Baylina. Film je pokračováním Creed II (2018), třetím ze série Creed a celkově devátým dílem filmové série Rocky. Dále hrají Tessa Thompson, Jonathan Majors, Wood Harris, Florian Munteanu a Phylicia Rashad. Toto je první film v sérii bez Sylvestera Stalloneho jako Rockyho Balboa, i když stále slouží jako producent.

Film Creed III s Michaelem B. Jordanem v hlavní roli. Tentokrát jsou zpět s pokračováním přes Creed III, o kterém se říká, že ukazuje zajímavý příběh a intenzivní a zajímavý boxerský boj. Podívejte se na naši recenzi!
Synopse Filmy Creed III (2023)


Adonis Creed stále dominuje světu boxu a daří se mu v kariéře i rodinném životě. Když se Damian, přítel z dětství a bývalý zázračný chlapík boxu po odpykání ve vězení znovu vynoří, touží dokázat, že si svůj zásah do ringu zaslouží. Vzájemné střetnutí bývalých přátel je víc než jen boj. Aby vyrovnal skóre, musí Adonis postavit svou budoucnost v ohrožení, aby mohl bojovat s Damianem - bojovníkem, který nemá co ztratit.


O filmu Creed III (2023)


 • Creed III
 • Drama / Sportovní
 • USA, 2023, 116 min
 • Režie: Michael B. Jordan
 • Scénář: Zach Baylin, Keenan Coogler
 • Kamera: Kramer Morgenthau
 • Hudba: Joseph Shirley
 • Hrají: Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Jonathan Majors, Phylicia Rashad, Wood Harris, Florian Munteanu, Selenis Leyva, Spence Moore II, Tony Bellew, Michelle Davidson, Thaddeus J. Mixson, Beth Scherr, Sherri Belinda Quinones, Mila Davis-Kent (méně)
 • Produkce: William Chartoff, Ryan Coogler, Jonathan Glickman, Michael B. Jordan, Charles Winkler, David Winkler, Irwin Winkler
 • Střih: Tyler Nelson
 • Scénografie: Jahmin Assa
 • Kostýmy: Lizz Wolf


Příběhový film Creed III 2023


Zde se Adonis Creed – nesporný boxerský šampion těžké váhy rozhodl odejít se ctí do důchodu s milující rodinou a úspěšnou manažerskou kariérou v Creed III. Je ženatý s Biancou (Tessa Thompson), talentovanou hudebnicí, která se začne věnovat produkci, když se její ztráta sluchu zhorší. Amara (Mila Davis Kent), jejich sluchově postižená dcera, je inteligentní a také bojovnice jako její otec.

Aby mu dal milník, Adonis dokonce trénuje Felixe Chaveze (Jose Benavidez), nového šampiona těžké váhy. I když to zatím vypadá, že si život užívají, něco se změní.

Adonisův život se znovu zcela změnil kvůli nečekanému příchodu Damiana Andersona (Jonathan Majors), který byl po téměř dvou desetiletích propuštěn z vězení. Jsou víc než jen přátelé, jsou to prakticky bratři, protože oba spolu během mládí žili v sirotčinci. Damian je připraven pokračovat ve své boxerské kariéře, protože je také bývalý amatérský boxer a ptá se, zda je Adonis ochoten mu pomoci získat jeho šanci.

Publikum se později dozvědělo, že kvůli násilné hádce to vedlo k tomu, že Damian strávil polovinu života ve vězení, zatímco Adonisovi se podařilo uprchnout a našel velkou slávu. Takže tito dva lidé mají svou vlastní historii a zášť.

Damian se neobjevil jen tak z ničeho nic, ale je neustálou připomínkou přátelství z dětství, které nevyšlo. Kvůli tomu se Adonis snadno nechá přemluvit, aby dal Damianovi šanci na titul, ale ve filmu nic nejde, že? To však vede k velkému boji mezi Adonisem a Damianem.

S Creed III debutoval Michael B. Jordan jako režisér celovečerního filmu. Myslím, že odvedl docela solidní debut, protože dokázal produkovat úžasné výkony od svých spoluhráčů i sebe sama a také tak dobře zachytil ikonické a úžasné souboje série. Jsem si vědom toho, že někteří lidé pochybují o jeho režisérských schopnostech, ale naštěstí je Michael B. Jordan dokázal, že se mýlili, když odvedl vynikající práci v Creed III.

Prokázal neskutečný talent, když překročil logiku typického boxerského filmu a proměnil scénář v intenzivní drama řízené postavami. To je zřejmé, protože se vše pohybuje konstantním tempem, protože Jordan potřebuje čas, aby rozvinul své postavy a děj, takže nám ponechává dostatek prostoru, abychom se cítili vtaženi do jejich konfliktu.

Absence Stalloneho, tvůrce této série, je pravděpodobně nejmarkantnější změnou v Creed III. Stallone je stále na palubě filmu jako producent, ale kromě toho nechává vše na Jordanovi.

Michael B. Jordan možná hrál hlavní postavu v prvních dvou filmech "Creed". Rocky Balboa (Sylvester Stallone) je však stále důležitým pojítkem mezi tímto spin-offem a původní franšízou „Rocky“. Odstraněním Rockyho poskytuje Creed III příležitost Adonisovi vystoupit ze stínu bývalého hlavního hrdiny a jít svou vlastní cestou.


Sledujte Creed III (2023) Celý Film Online CZ Dabing i Titulky


Kde můžeme zhlédnout film Creed III (2023) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Ostrov (2023).


Kliknutím na odkaz níže můžete film zhlédnout a stáhnout!!Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Creed III (2023), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali.


Všechny pevné role postav


Michael B. Jordan dodává postavě Adonise 'His Creed' výrazné charisma a osobnost. Jordan odvádí vynikající práci při kontrole své postavy, ať už bojuje s protivníky v ringu nebo když komunikuje se svou rodinou, což často zahrnuje bezvýrazné konverzace mezi ním a jeho dcerou Amarou ve znakovém jazyce. Celkově je opravdu skvělý a chápu, proč je v Hollywoodu tak slavným hercem.

Totéž platí pro zbytek herců, zejména Tessu Thompson, miluji to, že si Jordan opravdu váží vedlejších herců. Měla své vlastní chvíle, kdy zazářila, hrála Adonisovu manželku s osobními problémy, konkrétně se ztrátou sluchu, ale stále podporovala svého manžela až do konce.

Poté je tu Jonathan Majors, který je známý jako jedna z nejlepších rolí antagonisty v seriálu „Rocky“. Je nepopiratelně schopným hercem a bez námahy se prosadil jako Danien, který se z bývalého zločince hledajícího nový začátek stal padouchem se skrytým záměrem, který zradí Adonise. I když je stále velmi krutý, manipulativní, krutý a rád hraje špinavou hru, nemohu se ubránit soucitu poté, co jsem věděl více o jeho původu. V takových rolích opravdu exceluje, dokonce i v Ant-Man 3.


Detailní obrázek Film Creed III (2023)


Kramer Morgenthau, který dříve pracoval na „Creed II“, se vrátil za kameru a zachytil film z dramatických úhlů, tmavých stínů kolem ringu, aby zdůraznil intenzivnější souboje, a vrhl živé barvy do teplých scén.

Nečekaně vylepšil i formuli. Použitím technik zpomaleného pohybu v boji to umožňuje publiku podílet se na analýze každého úderu v každém okamžiku, protože Adonis vidí slabiny v obraně soupeře a tak dále.

To platilo zejména o prvním a posledním zápase, kde používali kombinaci rychlých úhlů kamery a zpomalených záběrů zuřivých úderů. Co mohu říci, tento přístup se mi líbí, protože box není jen o boji. Boxeři také musí přemýšlet o strategii. Díky tomu, že Creed ve svém filmu používá strategičtější kamerové techniky, tento film ukazuje taktickou stránku tohoto sportu, která se liší od většiny ostatních podobných filmů.

I když je vizuál Creed III ohromující a plný detailů, je nepříjemné, když některé části arény ukazují „falešné“ davy diváků. To je v ostrém kontrastu se zbytkem estetiky filmu.


Conclusion Film Creed III (2023)


Creed III se stále drží některých vzorců boxerských filmů, které jsme viděli už tolikrát, ale herec a režisér Michael B. Jordan ukázal, že má na to, aby natočil skvělé pokračování, a co je důležitější, mnohem lepší pokračování na pokračování 2018.

Ačkoli je Creed III stále pokračováním Rockyho, konečně uznává, že Adonisův příběh má nyní zcela samostatnou identitu a svobodu činit vlastní rozhodnutí a rozvíjet se. Creed III je skvělým pokračováním, které riskovalo a udělalo to.

Díky dobrému vzhledu, skvělé kinematografii a silnému scénáři je Creed III příběhem o nikdy se nevzdávat, přátelství a opuštění minulosti. Díky tomu si Creed III vydobyl své místo mezi nejlepšími boxerskými filmy tím, že je médiem, které ukazuje detailní pěstní souboje, nejen pěstní souboje o pomstě.

Žádné komentáře:

Okomentovat